Про компанію «ЮгСвет»

Основною ідеєю створення групи компаній 'Югcвет' послужило бажання об'єднати виробників світлотехнічноїй продукції та кінцевого споживача з метою налагодження тісних взаємовигідних відносин і формування єдиного професійного простору фахівців галузі.
Група компаній 'Югcвет' приділяє увагу формуванню інформаційної бази та моніторингу технічних новинок на ринку електротехнічної галузі. Новаторські і революційні рішення завжди користуються попитом на ринку. Але далеко не завжди потенційний споживач має можливість отримання достовірної інформації та консультації професіоналів. Таку роль на себе бере група компаній 'Югcвет'.

Абсолютно кожен споживач, який звернувся до нас, знайде всю необхідну інформацію про всі новинки на ринку, отримає технічну консультацію провідних фахівців та допомогу в проектуванні систем освітлення і енергозабезпечення.

Ми цінуємо час і зусилля наших споживачів і завжди готові запропонувати:

  • індивідуальний підхід;
  • найбільш вигідні ціни;
  • гнучку систему знижок;
  • допомогу у вирішенні нестандартних ситуацій;
  • надійні поставки.

Ми хочемо, щоб наші клієнти бачили в нас компанію, орієнтовану на максимальне задоволення їхніх потреб. Досягти цього ми прагнемо за рахунок вивчення та застосування найбільш прогресивних методів і технологій, забезпечення професійної підготовки наших співробітників.

Регулярне проведення семінарів, конференцій за участю представників фірм-виробників стає запорукою плідної роботи та успішного двостороннього співробітництва.
Ми висловлюємо впевненість в тому, що спільними зусиллями ми досягнемо позитивних результатів у спільній роботі!

Запрошуємо рости і розвиватися з нами!

Наприклад: світильник
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:*
E-mail: *
Область:*
×
Логін
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок
Залиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з вами в найкоротші терміни

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×

We have noticed that the priority of English is set for your browser, you can switch the site display language to English
Залишити українську мову, і не відображати більше це повідомлення