Мер в гостях у ЮГСВЕТ

28 серпня 2017

Мер в гостях у ЮГСВЕТа!!! 26 липня Торговий Дім «Ватра-Південний Регіон» на чолі з директором групи компаній "ЮГСВЕТ" Ковальовим Олегом зустрічав гостей - мера Херсона, Миколаєнко Володимира Васильовича і Голову бюджетної комісії Херсона Рубана Руслана Ігоровича.

Керівник міста познайомився з діяльністю компанії і асортиментом продукції, що випускається, зокрема з виробництвом світлодіодних світильників.

Особливо Миколаєнко В. В. відзначив, що підприємство розширюється і успішно впровадило власне автоматизоване виробництво, маючи в арсеналі професійних фахівців.

Для промисловості Херсона випуск світлодіодних світильників новинка. Наша продукція успішно продається по всій території України, світильники освітлюють вулиці великих міст (Запоріжжя, Миколаїв, Київ, Херсон) їх використовують на заводах і підприємствах країни, таких як «АрселорМіттал Кривий Ріг», Запоріжсталь, Південний ГЗК, ІнГЗК, ЦГЗК, ряд підприємств ДТЕК , Маріупольський металургійний комбінат і багато інших.

Візит мера Херсона на підприємство пройшов на позитивній ноті, був продуктивним і цікавим як для гостя, так і для керівництва і співробітників фірми.

Мер в гостях у ЮГ-Света

Наприклад: кабель
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:*
E-mail: *
Область:*
×
Логін
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок
Залиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з вами в найкоротші терміни

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×

We have noticed that the priority of English is set for your browser, you can switch the site display language to English
Залишити українську мову, і не відображати більше це повідомлення