Модернізація освітлення "під ключ" для Малинської паперової фабрики-Вайдманн

27 грудня 2020

Приватне акціонерне товариство “Малинська паперова фабрика-Вайдманн” – єдине підприємство Східної Європи, яке може постачати своїм клієнтам майже всі види електроізоляційного паперу і картону, що відповідають регіональним та міжнародним стандартам.

Малинська паперова фабрика-Вайдманн

Підприємство має 149-річну історію, яка почалася у 1871 році з типового, на ті часи, виробництва паперу для “письма та паління”. 2000-го року компанія стала членом міжнародної групи Weidmann - світового лідера з виробництва високовольтної ізоляції для силових трансформаторів. Фабрика сертифікована відповідно до міжнародних стандартів ISO9001, ISO14001 та ISO45001, є членом Житомирської ТПП, Європейської Бізнес Асоціації та Асоціації українських підприємств целюлозно-паперової галузі “УкрПапір”.

Сьогодні на підприємстві діє шість технологічних ліній: картоноробна машина, традиційна папероробна машина з плоскими сітками, дві машини з похилими сітками, дві креп-машини, і виробляється трансформаторний картон, електроізоляційний папір для силових кабелів і трансформаторних намоток, крепований папір, а також інші види паперу для різноманітного промислового застосування, у тому числі для пакування, фільтрації, шпалер.

Намагаючись зберігати свої провідні позиції та покращувати якість продукції, компанія модернізує виробництво, збільшує свої потужності й автоматизує виробничі процеси та операції.

Модернізоване освітлення цехів Малинської паперової фабрики-Вайдманн від ЮгСвет

Саме задля модернізації наявного на виробництві освітлення, Фабрика звернулась до фахівців ЮгСвет. Основна мета проєкту - поліпшення якості освітлення та енергоефективності його споживання.

Оновлення освітлення цехів Малинської паперової фабрики-Вайдманн від ЮгСвет

Реалізація проєкту здійснювалася за класичною схемою “під ключ”. Перед початком робіт інженери-проєктувальники "Тесла-Монтаж" відвідали локацію, аби здійснити точні електротехнічні та світлотехнічні розрахунки з урахуванням потреб та побажань замовника. Після погодження проєктної документації й кошторисів, розпочалася реалізація проєкту, в рамках якого:

  • Виготовлено нові шафи керування для розподілу світильників по групах освітлення.
  • Прокладено нові лінії електроживлення.

Для оснащення оновленої системи освітлення було використано світильники Ватра ДСП67В (G).

Це сучасний освітлювальний прилад, що дозволяє успішно організувати освітлення в приміщеннях виробничої, комерційної, сільськогосподарської сфери, а також на складах і в допоміжних приміщеннях. Високий рівень атмосферостійкости, захисту від пилу й пожежної безпеки дозволяють використовувати його у вибухонебезпечній зоні класу 22 і пожежонебезпечних зонах П-I, П-II.

Шафи керування, виробництва ЮгСвет, для розподілу світильників по групах освітлення

 

Наприклад: світильник
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:*
E-mail: *
Область:*
×
Логін
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок
Залиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з вами в найкоротші терміни

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×

We have noticed that the priority of English is set for your browser, you can switch the site display language to English
Залишити українську мову, і не відображати більше це повідомлення