«ВАТРА» асоційований член НАД України!

09 березня 2021

Вітаємо нашого партнера - «ОСП Корпорація ВАТРА» з набуттям асоційованого членства в Національній Асоціації Дорожників України!

НАДУ це незалежне громадське професійне об'єднання учасників ринку будівництва, ремонту, експлуатації доріг та суміжних галузей, що на добровільних засадах об'єднує компанії, які безпосередньо займаються дорожніми роботами.

Наразі Корпорація ВАТРА є найбільшим виробником та постачальником світлотехніки та освітлювальних приладів, зокрема прожекторів та енергоефективних світильників, на пострадянському просторі. Понад 60% своєї продукції підприємство поставляє на експорт. А система управління якістю на виробництві сертифікована за міжнародним стандартом ISO 9001.

Освітлювальні прилади ВАТРА вже давно зарекомендували себе на автодорогах, об'єктах транспортної інфраструктури, нафтогазових підприємствах, металургійних комбінатах, хімічних заводах, текстильних і харчових фабриках тощо. У доробку компанії створення прожекторної техніки для спортивних об'єктів XXII Олімпійських ігор, освітлювальних приладів для Палацу культури «Україна», Національної опери України, сесійної зали Верховної Ради України, об'єктів космодрому «Байконур» (Казахстан).

Щиро вітаємо «ОСП Корпорація ВАТРА» з цією визначною подією та бажаємо подальших звершень!

Наприклад: кабель
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:*
E-mail: *
Область:*
×
Логін
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок
Залиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з вами в найкоротші терміни

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×

We have noticed that the priority of English is set for your browser, you can switch the site display language to English
Залишити українську мову, і не відображати більше це повідомлення