«ВАТРА» набула асоційованого членства в УАПО !

06 січня 2022

Вітаємо нашого партнера – «ОСП Корпорація ВАТРА» із вступом до Української Асоціації проектних організацій!

УАПО - це об'єднання, створене з метою постійної координації господарської діяльності проектних, інжинірингових, будівельних, виробничих підприємств, організацій, наукових установ, господарських та громадських об'єднань у галузі проектування, будівництва та експлуатації об'єктів транспортної інфраструктури, у тому числі доріг, мостів, шляхопроводів та інших штучних споруд, що об'єдналися для роботи.

Корпорація ВАТРА є найбільшим виробником та постачальником світлотехніки та освітлювальних приладів, зокрема прожекторів та енергоефективних світильників на пострадянському просторі. Понад 60% своєї продукції підприємство постачає на експорт. А система управління якістю на виробництві сертифікована за міжнародним стандартом ISO 9001.

Ось уже 65 років ВАТРА виробляє якісні та сучасні світильники, які добре зарекомендували себе в роботі, причому у всіх сферах, де потрібне освітлення: автодороги, вулиці, парки, підприємства (у тому числі хімічні заводи, нафтогазові підприємства, металургійні комбінати), аеродроми, об'єкти транспортної інфраструктури і не тільки. За час існування компанії успішно освітлено понад 1000 об'єктів, відкрито 18 представництв, понад 570 робітників працюють для створення якісної продукції, яка з кожним днем ​​підтверджує свій попит на ринку України.

Вітаємо «ОСП Корпорація ВАТРА» з цією знаменною подією та бажаємо подальших звершень!

Наприклад: прожектор
Дізнатися ціну
Ваше ім'я:*
Телефон:*
E-mail: *
Область:*
×
Логін
×
Повідомити, коли з'явиться
Ваше ім'я: *
E-mail: *
×
Замовити дзвінок
Залиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з вами в найкоротші терміни

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо.

×

We have noticed that the priority of English is set for your browser, you can switch the site display language to English
Залишити українську мову, і не відображати більше це повідомлення